Doprava zboží je zajišťována pomocí zásilkové služby GLS. Zásilka je zpravidla doručena den poté co byla předána dopravci.

Hmotnost Cena
0 - 2 kg 99 Kč
2 - 20 kg 154 Kč
20 - 30 kg 195 Kč

Platba za zboží je možná pomocí 3 platebních metod:

  1. Platba na dobírku - zboží zaplatíte až v okamžiku převzetí od přepravní společnosti.
  2. Platba převodem na účet - zboží zaplatíte sami na základě platebních instrukcí v obdrženém mailu
  3. Online platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  • Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Kontakty v případě problémů s platební bránou: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel:  +420 228 224 267
  • Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.