Počítací digitální váha TRONIX ACX20SA | 20kg x 0.1g

Skladem - připraveno k expedici
ks

Počítací váha ACX může počítat nebo vážit až do hmotnosti 20 kg s přesností na 0,1 g. Zajistí velmi rychlé počítání kusů s maximální přesností. Tři velké podsvícené displeje pro snadné počítání. Klávesnice pro nastavení počtu kusů, hmotnost kusu nebo váhu kusu. Velká nerezová platforma s rozměry 300 x 232 mm. Robustní a stabilní konstrukce s vestavěnou baterií. Váha je určena pro použití v průmyslu, potravinářství, školách, zemědělství, logistice, zdravotnictví a dalších oborech. Více

Průmyslová počítací váha řady ACX s velmi přesným snímačem a rychlým výsledkem při počítání kusů. Tato váha je určena pro profesionální počítání kusů ve velkých počtech. Počítání je snadné a rychlé díky numerické klávesnici a trojici displejů, do kterých můžete zadat váhu kusu, počet kusů atd.

To vše díky přesnému senzoru, stabilní a robustní konstrukci a rychlému A/D převodníku, který zajišťuje rychlý převod analogového výstupu vážicího senzoru do digitální podoby. Digitální výsledek vážení je pak zobrazen na 3 LCD displejích o rozměrech 60 x 20 mm, které jsou zeleně podsvícené.

Nerezová plošina s rozměry 300 x 232 mm Vám umožní vážit velké předměty. Komunikační RS232 port pro spojení s PC, PLC nebo tiskárnou. Funkce váhy: kontrola hmotnosti, limitní vážení, počítání kusů, opětovné zobrazení, dynamické vážení, určování procent, procentuální vážení. Externí kalibrace, tenzometrický snímač v průmyslovém standardu, vodováha pro vyrovnání váhy zajistí přesné vážení.

Rozměry váhy 360 x 300 x 110 mm. Tlačítko PRINT pro odeslání zobrazené hmotnosti skrze komunikační port nebo rovnou na tiskárnu. Vysoká mobilita díky dobíjecí baterii, která je součástí dodávky. Jednotky hmotnosti: g, kg, lb, oz, ozt, ukazatel stavu baterie, ukazatel pretižení, automatická detekce poruchy. 

Technické parametry:

  • Napětí: AC: 110~230V, s dobíjecí baterií 6V/4Ah.
  • Pracovní teplota: 10~40℃, nekondenzující vlhkost: 40% - 80%RH
  • 3 X LCD displej zeleně podsvícený.

Funkce produktu:

  • Detekce nuly, TARA v plném rozsahu vážení
  • Funkce vážení, počítání, procenta, dynamické vážení, předběžné tárování, kumulace, opětovné zobrazení
  • S funkcí limitního vážení HI/OK/LO
  • Komunikační port RS232
  • Automatická detekce poruchy, vnitřní ochrana proti přetížení
  • Nabíjecí baterie pro mobilní vážení

Naši zákazníci používají tento model digitální váhy v lehkém i těžkém průmyslu.

Na zakázku je možnost doplnit váhu o bezdrátovou bluetooth komunikaci, semafor pro vizuální zobrazení kontroly navážené hmotnosti, zadní odečítací displej, externí displej, tiskárnu a další.

Parametry
Váživost 20 kg
Dílek (d) 0.1 g
Rozměry vážicí plochy 300 x 232 mm
Napájení váhy AC 230V±10% nebo Baterie 6V 4Ah
Displej LCD zelený podsvícený 22 mm vysoké číslice
Materiál vážicí plochy Nerez
Materiál plošiny Kov
Rozměry váhy 360 x 300 x 110 mm
Komunikační rozhraní RS232 oboustranná komunikace
Jednotky hmotnosti g, kg, lb, oz, ozt
Tára "odečet obalu" Ano v plném rozsahu kapacity
Kalibrace Ano externí kalibrace pomocí závaží
Certifikace Pro technologické vážení - bez možnosti ověření pro obchodní styk "cejchování"