Počítací váha TRONIX TCX3B | 3kg x 0.1g

Skladem - připraveno k expedici
ks

Počítací váha TCX nabídne velmi rychlé a přesné počítání kusů s velkým odečítacím třísegmentovým displejem a mnoha funkcemi. Váží nebo počítá až do hmotnosti 3 kg s přesností na 0,1 g. Velká nerezová platforma 295 x 230 mm. Vyniká velice přesným vážicím senzorem a robustní stabilní konstrukcí. Váha je určena pro použití v lehkém i těžkém průmyslu. Více

Počítací profesionální váha řady TCX s velmi přesným snímačem a rychlým výsledkem při počítání nebo vážení. Velmi stabilní a robustní konstrukce s velkou a pevnou vážicí plochou, velký třísegmentový displej s bílím podsvícením, který zobrazuje váhu, počet kusů a váhu jednoho kusu. Displeje s váhou a váhou kusu lze zaměnit tak, aby operátor měl údaj co potřebuje na na největším ze třech displejů. Mechanické pojistky chrání váhu před převážením a tím zničení vážicího senzoru. Nerezová plošina s rozměry 295 x 230 mm. Pokročilá komunikace skrze RS232 port, který zajistí spojení s PC, PLC nebo tiskárnou. Funkce kontrola hmotnosti, limitní vážení, profesionální počítání kusů, dynamické vážení. Externí kalibrace, tenzometrický snímač nebo vodováha se štelovacími nohami pro vyrovnání váhy zajistí rychlé a přesné vážení či počítání. Tlačítko PRINT pro odeslání zobrazené hmotnosti skrze komunikační port nebo rovnou na tiskárnu. Vysoká mobilita díky dobíjecí baterii, která je součástí dodávky a zajistí kontinuální vážení po dobu až 70 hodin. 3 x podsvícený LCD displej s velikostí číslic až 22 mm. Jednotky hmotnosti: g, kg, ozt, oz, lb. Ukazatel stavu baterie. Rozměry váhy 340 x 285 x 110 mm. 

Jak počítá kusy z navážené váhy? Buď zadáte hmotnost jednoho kusu na klávesnici nebo na váhu položíte známý počet kusů (čím více kusů, tím lepší výsledek při počítání). Zadáte počet položených kusů na váze a váha z nich spočítá průměr hmotnosti jednoho kusu. Poté můžete přidávat na váhu další kusy a váha dále načítá počty kusů.

Vlastnosti váhy:

 • Napájení váhy pomocí integrované baterie nebo ze sítě 
 • 3xLCD bílé podsvícení 22 mm vysoké číslice
 • Pracovní teplota: 10 ~ 40 ℃, nekondenzující vlhkost: 60% - 80%R.H.
 • Integrace vysoce přesného tenzometrického snímače
 • Anti interference, anti radiace, antistatické funkce proti zkreslení výsledku vážení
 • Stabilní a robustní základna bez možnosti kroucení pod zatížením
 • Funkce kumulace hmotnosti, množství, celkové hmotnosti jednotky.
 • Funkce opětovného zobrazení hmotnosti, množství, jednotkové hmotnosti.
 • Okno množství a okno hmotnosti lze přepínat
 • Funkce varování při detekci množství a hmotnosti
 • Funkce tárování plného objemu, předběžného tárování
 • Ochranný průhledný plastový kryt v balení, který udrží váhu v čistotě
 • S rozhraním RS232

Možnost doplnit váhu o bezdrátovou bluetooth komunikaci, modul data a času pro tisk vážních štítků, integrovanou nabíjecí baterii, semafor pro vizuální zobrazení kontroly navážené hmotnosti, zadní odečítací displej, externí displej, tiskárnu a další.

Parametry
Váživost 3 kg
Dílek (d) 0.1 g
Rozměry vážicí plochy 230 x 295
Napájení váhy AC 230V±10% nebo Baterie 6V 4Ah
Displej LCD třísegmentový bíle podsvícený
Materiál vážicí plochy Nerez
Materiál plošiny Kov
Rozměry váhy 340 x 285 x 110 mm
Komunikační rozhraní RS232 oboustranná komunikace
Jednotky hmotnosti g, kg, lb, oz, ozt
Tára "odečet obalu" Ano v plném rozsahu kapacity
Kalibrace Ano externí kalibrace pomocí závaží
Certifikace Pro technologické vážení - bez možnosti ověření pro obchodní styk "cejchování"