Počítací váha TRONIX TCX6B | 6kg x 0.2g

Skladem - připraveno k expedici
ks

Počítací váha TCX nabídne velmi rychlé a přesné počítání kusů s velkým odečítacím třísegmentovým displejem a mnoha funkcemi. Váží nebo počítá až do hmotnosti 6 kg s přesností na 0,2 g. Velká nerezová platforma 290 x 230 mm. Vyniká velice přesným vážicím senzorem a robustní stabilní konstrukcí. Váha je určena pro použití v lehkém i těžkém průmyslu. Více

Počítací profesionální váha řady TCX s velmi přesným snímačem a rychlým výsledkem při počítání nebo vážení. Velmi stabilní a robustní konstrukce s velkou a pevnou vážicí plochou, velký třísegmentový displej s bílím podsvícením, který zobrazuje váhu, počet kusů a váhu jednoho kusu. Displeje s váhou a váhou kusu lze zaměnit tak, aby operátor měl údaj co potřebuje na na největším ze třech displejů. Mechanické pojistky chrání váhu před převážením a tím zničení vážicího senzoru. Nerezová plošina s rozměry 290 x 230 mm. Pokročilá komunikace skrze RS232 port, který zajistí spojení s PC, PLC nebo tiskárnou. Funkce kontrola hmotnosti, limitní vážení, profesionální počítání kusů, dynamické vážení. Externí kalibrace, tenzometrický snímač nebo vodováha se štelovacími nohami pro vyrovnání váhy zajistí rychlé a přesné vážení či počítání. Tlačítko PRINT pro odeslání zobrazené hmotnosti skrze komunikační port nebo rovnou na tiskárnu. Vysoká mobilita díky dobíjecí baterii, která je součástí dodávky a zajistí kontinuální vážení po dobu až 70 hodin. 3 x podsvícený LCD displej s velikostí číslic až 22 mm. Jednotky hmotnosti: g, kg, ozt, oz, lb. Ukazatel stavu baterie. Rozměry váhy 340 x 290 x 110 mm. 

Jak počítá kusy z navážené váhy? Buď zadáte hmotnost jednoho kusu na klávesnici nebo na váhu položíte známý počet kusů "čím více kusů tím lepší výsledek při počítání" zadáte počet položených na váze kusů na váze a váha z nich spočítá průměr hmotnosti jednoho kusu. Poté můžete přidávat na váhu další kusy a váha dále načítá počty kusů.

Vlastnosti váhy:

 • Napájení váhy pomocí integrované baterie nebo ze sítě 
 • 3xLCD bílé podsvícení 22 mm vysoké číslice
 • Pracovní teplota: 10 ~ 40 ℃, nekondenzující vlhkost: 60% - 80%R.H.
 • Integrace vysoce přesného tenzometrického snímače
 • Anti interference, anti radiace, antistatické funkce proti zkreslení výsledku vážení
 • Stabilní a robustní základna bez možnosti kroucení pod zatížením
 • Funkce kumulace hmotnosti, množství, celkové hmotnosti jednotky.
 • Funkce opětovného zobrazení hmotnosti, množství, jednotkové hmotnosti.
 • Okno množství a okno hmotnosti lze přepínat
 • Funkce varování při detekci množství a hmotnosti
 • Funkce tárování plného objemu, předběžného tárování
 • Ochranný průhledný plastový kryt v balení, který udrží váhu v čistotě
 • S rozhraním RS232

Možnost doplnit váhu o bezdrátovou bluetooth komunikaci, modul data a času pro tisk vážních štítků, integrovanou nabíjecí baterii, semafor pro vizuální zobrazení kontroly navážené hmotnosti, zadní odečítací displej, externí displej, tiskárnu a další.

Parametry
Váživost 6 kg
Dílek (d) 0.2 g
Rozměry vážicí plochy 230 x 290 mm
Napájení váhy AC 230V±10% nebo Baterie 6V 4Ah
Displej LCD třísegmentový bíle podsvícený
Materiál vážicí plochy Nerez
Materiál plošiny Kov
Rozměry váhy 340 x 285 x 110 mm
Komunikační rozhraní RS232 oboustranná komunikace
Jednotky hmotnosti g, kg, lb, oz, ozt
Tára Ano v plném rozsahu kapacity
Kalibrace Ano externí kalibrace pomocí závaží
Certifikace Pro technologické vážení - bez možnosti ověření "cejchování"