Počítací laboratorní váha CX323A | 320g x 1mg

Skladem - připraveno k expedici
ks

S laboratorní počítací váhou CX323A můžete vážit a počítat až do hmotnosti 320 g s přesností na 1 mg. Přesvědčí příznivou cenou a velmi přesným vážením. Váha je určena pro použití v laboratořích, průmyslu, školách a dalších oborech, kde je potřeba. Více

Počítací váha řady CX zajistí přesné počítání i těch nejmenších a nejlehčích kusů. Skleněný kryt vážicí plochy ochrání vážené předměty před okolním prostředím. Balení obsahuje kalibrační závaží v třídě přesnosti F2, které vám zajistí vždy přesná měření. Nerezová plošina s průměrem 85mm. Akustická signalizace při limitním vážení a při dalších funkcích. Funkce počítání kusů, kontrola hmotnosti, limitní vážení,procentuální vážení, dynamické vážení. Externí kalibrace pomocí přiložených závaží. Vodováha a štelovací nohy pro vyrovnání váhy do roviny. Tlačítko PRINT pro odeslání zobrazené hmotnosti skrze komunikační port nebo rovnou na tiskárnu. Vysoká mobilita díky vestavěné dobíjecí baterii. Datové rozhraní RS232 k zasílání navážených hodnot do PC nebo tiskárny. Podsvícený LCD displej s velikostí číslic...,Ukazatel stavu baterie. Jednotky hmotnosti: g, kg, ct, tola, oz, ozt, lb, dwt. Vizuální zobrazení hmotnosti poskytuje informace obsluze o maximální kapacitě váhy. 

  • interní rozlišení až 1200000, vysoká rychlost 24bitů AD převodníku
  • Napájení: 110 ~ 230 V 50/60 Hz, výstup 9 V (DC) 0,5 A/6 V 1,3 A dobíjecí baterie
  • Pracovní teplota: 10 ~ 40 ℃, nekondenzující vlhkost: 60% - 80%R.H.

Možnost doplnit váhu o bezdrátovou bluetooth komunikaci, semafor pro vizuální zobrazení kontroly navážené hmotnosti, zadní odečítací displej, externí displej, tiskárnu a další.

Parametry
Váživost 320 g
Dílek (d) 1 mg
Rozměry vážicí plochy Φ 85 mm
Napájení váhy AC 230V±10% nebo Baterie 6V 4Ah
Displej LCD třísegmentový bíle podsvícený
Materiál vážicí plochy Nerez
Materiál plošiny Kov
Rozměry váhy 300 x 200 x 310 mm
Komunikační rozhraní RS232 oboustranná komunikace
Jednotky hmotnosti g, kg, ct, tola, oz, ozt, lb, dwt
Tára Ano v plném rozsahu kapacity
Kalibrace Ano externí kalibrace pomocí závaží
Certifikace Pro technologické vážení - bez možnosti ověření "cejchování"