Počítací váha laboratorní TRONIX EX2202B | 2200g x 0.01g

Není skladem Sledovat dostupnost
ks

Počítací váha TRONIX EX2202B je ideálním řešením pro laboratorní aplikace. Nabízí váživost 2200g s přesnosti 0,01g. Je konstruována tak, aby poskytla spolehlivé a precizní vážení ve všech podmínkách. Dokonalý design s přesným snímačem umožňuje rychlé a pohodlné vážení, což z ní dělá nepostradatelný prvek každé laboratoře. Více

Počítací laboratorní váha TRONIX EXB je produkt určený pro precizní počítání kusů. Je vybavena 3 segmentovým LCD displejem bíle podsvíceným, který vám umožňuje jednoduché odečítání hmotnosti. Vážicí plocha je z nerezové oceli Φ 130 mm a materiál základny je z kovu. Rozměry váhy jsou 340 x 285 x 110 mm. Váha je napájená AC 230V±10% nebo integrovanou nabíjecí baterií 6V 4Ah. Může komunikovat s počítačem a tiskárnou pomocí RS232 konektoru. Jednotky hmotnosti, které můžete využít jsou g, kg, ct, tola, oz, ozt, lb, dwt. Neméně důležitá je i možnost externí kalibrace pomocí závaží, což zaručuje naprostou přesnost každého měření. Certifikace je pro technologické vážení bez možnosti ověření "cejchování".

Tato počítací laboratorní váha TRONIX EXB je skvělý produkt pro každodenní práci v laboratoři, průmyslu nebo ve výrobě. Je schopna dokonale zvážit i ty nejmenší částky hmotnosti s dostatečnou přesností a spolehlivostí. Je ideální pro použití ve farmaceutických, chemických, potravinářských nebo dalších provozech.

Parametry
Váživost 2200 g
Dílek (d) 0.01 g
Rozměry vážicí plochy Φ 130 mm
Napájení váhy AC 230V±10% nebo Baterie 6V 4Ah
Displej LCD třísegmentový bíle podsvícený
Materiál vážicí plochy Nerez
Materiál plošiny Kov
Rozměry váhy 280 x 210 x 180 mm
Komunikační rozhraní RS232 oboustranná komunikace
Jednotky hmotnosti g, kg, ct, tola, oz, ozt, lb, dwt
Tára Ano v plném rozsahu kapacity
Kalibrace Ano externí kalibrace pomocí závaží
Certifikace Pro technologické vážení - bez možnosti ověření "cejchování"