Průmyslová plošinová váha TRONIX PS120 | 120kg x 5g

Skladem - připraveno k expedici
ks

Digitální plošinová váha PS120 váží do hmotnosti 120kg s rozlišením 5g. Základna je vyrobena z karbonoceli pro dokonalou pevnost. Vhodná do průmyslových aplikací kde musí být zaručena vysoká přesnost a rychlost vážení. Více

Plošinová váha PS120 je ideální nástroj pro průmyslové prostředí, kde je potřeba rychlé a přesné vážení velkých objektů. Tento produkt je vhodný pro vážení surovin, hotových výrobků, nebo pro laboratorní práce. Díky své přesnosti je tento produkt ideální i pro přesné dávkování surovin.

Plošinové váhy řady PS nabízí velmi přesné a rychlé vážení s nadstandardními funkcemi. Robustní základna z karbonové oceli, vážicí platforma z nerezu, velmi přesný tenzometrický senzor. Odečítací jednotka z ABS plastu s velkým zeleně podsvíceným displejem 130 x 35 mm a odnímatelným průhledným plastovým krytem, který chrání displej a tlačítka před znečištěním, Rozměrná tlačítka 20 x 20 mm zajistí snadnou obsluhu, ukazatel stavu baterie, integrovaná nabíjecí baterie 6V 4000mA zajistí nepřetržité vážení až po dobu až 60 hodin bez potřeby připojení k síti, RS232 datové rozhraní pro spojení s počítačem či tiskárnou, Jednotky kg, lb, g, oz, ozt. 

Funkce váhy: vážení, akumulace,jednoduché počítání, limitní vážení, externí kalibrace

Parametry
Váživost 120 kg
Dílek (d) 5 g
Rozměry vážicí plochy 300 x 400 mm
Napájení váhy AC 230V±10% nebo Baterie 6V 4Ah
Displej LCD - zelený podsvícený, LCD zelený podsvícený 36 mm vysoké číslice
Materiál vážicí plochy Nerez
Materiál plošiny Kov
Komunikační rozhraní RS232 oboustranná komunikace
Jednotky hmotnosti g, kg, lb, oz
Tára Ano v plném rozsahu kapacity
Kalibrace Ano externí kalibrace pomocí závaží
Certifikace Pro technologické vážení - bez možnosti ověření "cejchování"