Průmyslová plošinová váha TRONIX PS150 | 150kg x 5g

Skladem - připraveno k expedici
ks

Digitální plošinová váha PS150 váží do hmotnosti 150kg s rozlišením 5g. Základna je vyrobena z karbonoceli pro dokonalou pevnost. Vhodná do průmyslových aplikací kde musí být zaručena vysoká přesnost a rychlost vážení. Více

Plošinová váha PS150 je ideální nástroj pro průmyslové prostředí, kde je potřeba rychlé a přesné vážení velkých objektů. Tento produkt je vhodný pro vážení surovin, hotových výrobků, nebo pro laboratorní práce. Díky své přesnosti je tento produkt ideální i pro přesné dávkování surovin.

Plošinové váhy řady PS nabízí velmi přesné a rychlé vážení s nadstandardními funkcemi. Robustní základna z karbonové oceli, vážicí platforma z nerezu, velmi přesný tenzometrický senzor. Odečítací jednotka z ABS plastu s velkým zeleně podsvíceným displejem 130 x 35 mm a odnímatelným průhledným plastovým krytem, který chrání displej a tlačítka před znečištěním, Rozměrná tlačítka 20 x 20 mm zajistí snadnou obsluhu, ukazatel stavu baterie, integrovaná nabíjecí baterie 6V 4000mA zajistí nepřetržité vážení až po dobu až 60 hodin bez potřeby připojení k síti, RS232 datové rozhraní pro spojení s počítačem či tiskárnou, Jednotky kg, lb, g, oz, ozt. 

Funkce váhy: vážení, akumulace,jednoduché počítání, limitní vážení, externí kalibrace

Parametry
Váživost 150 kg
Dílek (d) 5 g
Rozměry vážicí plochy 400 x 500 mm
Napájení váhy AC 230V±10% nebo Baterie 6V 4Ah
Displej LCD - zelený podsvícený, LCD zelený podsvícený 36 mm vysoké číslice
Materiál vážicí plochy Nerez
Materiál plošiny Kov
Komunikační rozhraní RS232 oboustranná komunikace
Jednotky hmotnosti g, kg, lb, oz
Tára "odečet obalu" Ano v plném rozsahu kapacity
Kalibrace Ano externí kalibrace pomocí závaží
Certifikace Pro technologické vážení - bez možnosti ověření pro obchodní styk "cejchování"